call נגישות 3D מערכת הדמיות שיתוף
תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן
close

ספרו לי מה חדשספרו לי מה חדש

העיצובים שיכינו אתכם לחגים

אז נכון שכל מה שמעניין אותנו כרגע זה לעבור את החום של הקיץ בשלום, אך אל תתנו לראש השנה להפתיע אתכם. עכשיו זה בדיוק הזמן לבצע "מתיחת פנים" לחדרי הבית ולהוסיף נגיעות עיצוביות שיפתיעו את כולם. בכתבה הבאה 

 

רצה לוח השנה העברי ומיקם את ראש השנה מיד אחרי החופש הגדול. בינינו, למי יש כח בכלל לחשוב על ראש השנה בזמן ימי החום והחשיבה התמידית איך להעסיק את הילדים. אבל דווקא עכשיו זה בדיוק הזמן לחשוב על החגים – אם אתם מעוניינים שהבית שלכם יהיה מעוצב ומסודר בתקופה זו, אתם חייבים להתחיל להתכונן כבר עכשיו. אבל אין סיבה להילחץ, יש לנו כמה פריטים עיצוביים שיכולים לעצב מחדש את חדרי הבית בקלות ולפי העדפה העיצובית שלכם.

 

דווקא עכשיו בשיא הקיץ זה הזמן לחשוב על עיצוב המטבח לקראת החגים. בתמונה: מטבח מעוצב בחיפויי זכוכית

 

חיפויי קיר מזכוכיות מעוצבות


מה זה: הדפסה על זכוכית יאפשר לכם לעצב את רהיטי הבית בטעם האישי שלכם ולהבטיח שלאף אחד אחר בעולם לא יהיה את אותו עיצוב. ההדפסה יכולה להיות על חיפוי הקיר במטבח, דלתות הרהיטים ואפילו על משטח השולחן. כך שבאמת כל האפשרויות פתוחות בפניכם...
למה זכוכית: בגלל הניקיון, משדרת יוקרה ואינה דוהה ומשתנה עם השנים. רוב הזכוכיות לרהיטים כיום הן מחוסמות, בטיחותיות ועמידות מאוד בפני פגיעות - מומלץ לוודא זאת לפני הרכישה.
קהל יעד: מומלץ מאוד למי שרוצה להכניס קצת צבע למטבח ושאר חדרי הבית. עיצוב חיפוי קיר מזכוכית היא דרך נהדרת לעצב בסגנון העיצובי שמתאים לכם בלי אף מגבלה.
מתי כדאי לקנות על-מנת להיות מוכן לחגים: על מנת להתחיל את התהליך ברוגע וחשיבה רצינית על העיצוב, מומלץ להתחיל את בחירת החיפוי כבר עכשיו.

 

לחצו כאן והכירו את שירותי ההדמיות של בלורן >>

 

חיפויי קיר מזכוכית מעוצבת - דרך נפלאה להכניס הביתה טאץ' עיצובי אישי. בתמונה: מתוך שירותי ההדמיות של חברת בלורן

 

שולחנות


דברים שיש לשים אליהם לב: פונקציונליות – השולחן לעיתים יכול לתפוס מקום רב ולהפריע בתנועה השוטפת. לכן, חשוב שתבחרו שולחן המתאים לחדר ובעל אופציות לפתיחה/שליפה. עיצוב - ברור לכולנו ששולחן הוא לא סתם מקום שאוכלים עליו, הוא גם צריך להיות יפה ומתאים לשאר הפריטים בחדר. תבחרו שולחן שתוכלו לעצב אותו כרצונכם.
סיבות לקניית שולחן חדש: התרחבות המשפחה – בלי לשים לב, מתווספים פתאום חברי משפחה נוספים (ילדים, נכדים, בני זוג ועוד שמחות...). במצב כזה צריך להכין את הבית, שחלק מזה הוא לקנות שולחן חדש שיכיל את כולם. עיצוב – פריט עיצובי חדש לבית זה תמיד כיף, כך גם שולחן חדש. אך כפי שציינו בסעיף הקודם, גם כאן צריך לבדוק מה אפשרויות העיצוב שלי בשולחן וכיצד הוא יתאים לשאר עיצוב החדר.
קהל יעד: ובכן... כולם...

מתי כדאי לקנות על-מנת להיות מוכן לחגים: שולחן ניתן לקנות עם ביקורכם בחנות, אך במידה ואתם מעוניינים בעיצוב אישי, מומלץ להתעסק בנושא כחודש לפני החגים.

 

פונקציונאליות ועיצוב - אלה שני הפרמטרים המרכזיים בעת בחירת שולחן חדש. בתמונה: שולחן אוכל איטלקי מבית חברת ATIM

 

תמונות אמנות מודפסות


מה זה: תמונות אמנות המודפסות על זכוכית ועל כל סוגי העצים. בחלק מהמקומות ניתן לבחור שההדפסה על הזכוכית תהיה בגימור משי-משי (מט) או בגימור קליר (מבריק).
למה תמונות: התמונות יוסיפו טאץ' אישי וייחודי לבית ופעמים רבות ישקפו את האופי הפנימי שלכם שאתם מעוניינים להביע. כאשר חושבים על זמן הכנת המוצר לעומת האור העיצובי שהתמונה מכניסה לחדר מבינים שזהו פריט שמאוד משתלם להכניס הביתה.
קהל יעד: כל אדם שמעוניין להכניס פריט אמנות הביתה במחיר סביר. מגוון התמונות הינו רחב ולכן לכל אדם תהיה תמונה שהוא יוכל להתחבר אליה.
מתי כדאי לקנות על-מנת להיות מוכן לחגים: אין שום בעיה לרכוש תמונה כמה ימים לפני החג. גם אם מדובר בתמונה בעיצוב אישי שלא קיימת בקולקציה.

 

תמונות אמנות מודפסות היא דרך נפלאה ופשוטה להכניס טאץ' אמנותי הביתה. בתמונה: מתוך קולקציית התמונות של האמנית קרן גורן

 

מערכות לסידור פנים המגירה


מה זה: מערכות לחלוקת פנים המגירה לשמירה על הסדר והעיצוב של המגירה.
קהל יעד: כולם! כל אחד מאיתנו סובל מהבעיה של בלאגן במגירות וכלים "שהלכו לאיבוד" בתוך כל הכאוס... המערכות לחלוקת פנים המגירה יאפשרו לכם להחליט באיזה סדר אתם מעוניינים לאחסן את הפריטים, תבטיח סדר לאורך זמן ותוך כדי כך גם פנים המגירה יהיה מעוצב.
מתי כדאי לקנות על-מנת להיות מוכן לחגים: חשוב להבין כי חלוקת המערכות במגירות תהיה שונה מאדם לאדם בהתאם להתנהלות שלהם במטבח. את המערכות ניתן לרכוש באופן מיידי, אך כדי לקבל ייעוץ בנושא והמלצות כיצד ואיך למקם את המערכות במגירות, אנו ממליצים להתחיל את התהליך כחודש לפני החגים.

 

לחצו כאן והכירו את השירות שיביא מומחה לסידור מגירות אליכם הביתה >>מערכות המשלבות סדר ועיצוב בתוך המגירה. בתמונה: מערכת אמביה-ליין מבית BLUM למגירות לגראבוקס

 

קיימות כמובן אופציות נוספות לשדרוג ועיצוב הבית, אך לא תמיד אנו מעוניינים להיכנס לפרויקטים גדולים ו"כבדים". לפעמים פריט אחד קטן יכול לעשות הבדל עצום בעיצוב החדר שיגרום לכם לחייך.

לבלוג המלא >

כתבות נוספות