קולקציית פורמייקה (HPL)

תחום חומרי הגלם עבר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים ברחבי העולם. אם בעבר ניתן היה למצוא חומרים טבעיים בדגמים מעטים בלבד, הרי שכיום ישנו מגוון רחב יותר של חומרים חדישים המדמים בצורה מושלמת את עולם הטבע: פורמייקה המקנה מראה ותחושה של עץ, שיש , בטון במבחר מרקמים וגוונים, דימויי בד ועוד.

 

מגמה זו החלה בעקבות תהליכים עולמיים שגרמו למחסור במשאבים טבעיים וחשיבה ירוקה שהשתלטה על הענף. החומרים הטבעיים הופכים ליקרים יותר בעוד שאת התחליפים ניתן לקבל באיכות גבוהה, מחירים סבירים וחשיבה סביבתית שלא מזיקה לטבע. עובדה זו מאפשרת לכם בחירת חומר בהתאם לתקציב, ללא התפשרות על העיצוב.

 

קולקציית העצים המסונכרנים מיוצרת בטכנולוגיית FULL SYNCHRONIZE - טכנולוגיה המדמה עץ טבעי במראה ובתחושה. בצורה זו, אנו משיגים את המראה האהוב של העץ יחד עם העמידות והחוזק של הפורמייקה.

 

ספקיות הפורמייקה של קולקציית פורטה-ליין: KAINDL, SMART, PURICELLI

KAINDL - חברה אוסטרית גדולה הנמצאת בקדמת הבמה, משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק בתחום עיבוד העץ ויצירת מוצרים איכותיים כגון: פורנירים, PL+HPL בטכנולוגיית FULL SYNCHRONIZE, סיבית, MDF ועוד.

SMART - חברה איטלקית דינמית, צעירה וחדשנית המייצרת את המוצרים PL+HPL בטכנולוגיית FULL SYNCHRONIZE, באיכות וסטנדרטים גבוהים מאוד למדינות ברחבי אירופה.

PURICELLI - חברה איטלקית גדולה וותיקה המתמחה בייצור לוחות CPL+HPL באיכות גבוהה וסגנונות שונים לפנים וחוץ.

 

המגוון העצום מאפשר לכם לייצר את המראה שחלמתם עליו. 

להמשך
קריאה