call נגישות 3D מערכת הדמיות שיתוף
תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן
close

צרו איתי קשרצרו איתי קשר

השיקולים בבחירת מוצרי הפרזול למטבח שלכם

פונקציונליות ונראות הם שני המשתנים החשובים ביותר בעיצובו של כל מטבח. משתנים אלו באים לכדי ביטוי גם בפרטים הקטנים ביותר, לרבות במוצרי הפרזול בהם תבחרו. מה צריכים להיות השיקולים שלכם? אמנם אין לכך חוקים, אך מומלץ כי תפעלו על פי הטיפים הבאים

 

 

כאשר בוחרים מוצרי פרזול למטבח אין חוקים קפדניים אליהם כדאי להישמע. עם זאת כן קיימת טכנולוגיה מתקדמת, קיימים תקנים בתחום ולא פחות חשוב: ישנם הצרכים שלכם אשר צריכים לקבל מענה הולם ואסתטי. וממש כמו בכל תחום בחיים, קבלת ההחלטה צריכה להתבסס על שיקולים חשובים ועל התייחסות לכל המשתנים שעושים את ההבדל.

 

נמצא בבסיס המטבח: הפרזול

פרזול הוא שם גנרי המתאר את כל המוצרים אשר מאפשרים לארונות המטבח להיפתח ולהיסגר. חיבורים, מסילות, ידיות, צירים כל אלו ועוד הם מוצרי פרזול אשר בלעדיהם ארונות המטבח שלכם לא יוכלו למלא את מטרתם ולתפקד. ישנם סוגים שונים של מוצרי פרזול וכדי לבחור את אלו התפורים למידותיו של המטבח שלכם, יש להסתמך על שיקולים מקצועיים ועל היכרות עם התחום. לכן לא פעם מומלץ לקבל הכוונה וייעוץ מטעם מומחים בעולם הפרזול.

 


המותג מאחורי הפרזול

לחברת המותג אשר מייצרת את מוצרי הפרזול יש תפקיד חשוב ועליה להיות בראש מעלה השיקולים שלכם. ומדוע? מכיוון שחברה בעלת מוניטין בתחום אשר שמה הולך לפניה תספק לכם מוצרים מהשורה הראשונה. כמו כל תחום צרכני, אנשים רבים יעדיפו להשקיע עוד כמה שקלים כדי להיות בטוחים שמדובר במוצרי איכות, אותו הדבר בפרזולים. עליכם לדעת כי אתם זוכים לפתרונות פרזול שיאריכו ימים.

 

איכות ללא פשרות

שיקול נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא איכותם של מוצרי הפרזול. מטבע הדברים ככל שהמוצרים יהיו יותר איכותיים כך אתם תזכו ליהנות ממטבח שימושי וקל ונוח לתפעול. בל נשכח שמוצרים אלו נמצאים בשימוש תדיר ולא היינו רוצים שישחקו או יתבלו כתוצאה מכך שלא היו איכותיים מלכתחילה. לכן כשם שאומרים: "על איכות לא מתפשרים" כדאי ורצוי שגם אתם לא תתפשרו על מוצרי הפרזול שתבחרו.

 

 

סוג הפרזול

עולם הפרזול שופע במוצרים אשר יספקו את המענה המושלם לכל הצרכים והחלומות שלכם. במסגרת המטבח כמובן. חשקה נפשכם במגירה אשר נסגרת ונפתחת למגע כף יד? או שאולי בדלתות לארונות שנפתחות כלפי מעלה ולא לצד? כל אלו ועוד הן אפשרויות שקיימות ולכן עליכם להכיר היטב את סוגי הפרזול השונים כדי להגיע לבחירות הנכונות ביותר, הן עבור המטבח והן עבור התקציב שעומד לרשותכם.

 

טכנולוגיה מתקדמת

גם לטכנולוגיה יש מקום מרכזי בעת בחירת מוצרי פרזול. ככל שחולפות השנים תחום זה רק הולך ומתפתח ופתרונות חדשים ומתקדמים יותר יוצאים לשוק. עיצוב ללא ידיות, פתיחה מכאנית וחשמלית, פתרונות פינה מעוצבים, קלאפות כל אלו ועוד הם עיצובים אשר דורשים פתרונות פרזול מתקדמים אשר מחד יוכלו לספק מענה פונקציונלי ונוח לשימוש ומאידך, יהיו כמה שיותר עמידים ובטוחים לאורך השנים.

 

 

הכרות עם היתרונות והחסרונות

מעבר להיכרות עם מוצרי הפרזול השונים יש גם להכיר את היתרונות והחסרונות של כל סוג וסוג. רק כך תוכלו לבחור את המוצרים הנכונים ביותר לצרכים שלכם. היות והפרזול הוא חלק בלתי נפרד מארונות המטבח ומהווה את הבסיס שלו חשוב כי תהיו מעורבים בהחלטות ומודעים למגבלות השונות שעומדות בפניכם. רק כך תוכלו לעצב את המטבח כרצונכם החל במבנה הבסיסי ועד העיצוב הסופי.

 

לסיום וסיכום: כמה המלצות והגיגים

ישנם שיקולים רבים אשר צריכים ללוות אתכם בעת בחירת מוצרי פרזול החל באיכות, דרך הסוג ועד לחברה היצרנית. בחירת מוצרי פרזול נכונים ומעורבות בשילובם במטבח אלו הן פעולות אשר רק יכולות להועיל, שכן יאריכו את חייו במידה משמעותית. יותר מכך, מוצרי הפרזול הנכונים יהפכו את העבודה במטבח לכמה שיותר נוחה, פשוטה ואופטימלית וישפיעו באופן ניכר גם על העיצוב. כדי להבטיח שהמטבח ישמש אתכם לאורך זמן רב בחרו במוצרי פרזול של חברת מותג מובילה אשר משווקת מוצרים מהשורה הראשונה. בדרך זו תוכלו ליהנות משקט נפשי ומהידיעה שהמטבח שלכם מדוגם וכך להתפנות לדברים החשובים באמת כמו לבשל אוכל טעים ומפנק ולהקפיד כי האירוח יהיה לא פחות ממושלם.

 

משרדי בלורן ראשון לציון

 

חברת בלורן מפעילה מערך הדרכות לתכנון ועיצוב המטבח ללא תשלום המועבר ע"י נציג מומחה מטעם Blum. ההדרכות מתקיימות בתצוגות בלורן הפרוסות ברחבי הארץ והממשתתפים בה מקבלים מידע חשוב בעת בניית/שיפוץ המטבח הכולל קטלוגים ופגישת ייעוץ עם יועץ טכני של החברה ללא תשלום.

לבלוג המלא >

כתבות נוספות