דלתות פורניר ועץ

תעשיית ריהוט העץ עברה שינויים רבים לאורך ההיסטוריה, החל מבנייה גסה של בתים מבולי עץ לפני אלפי שנים ועד ימינו עם רהיטי עץ כגון ארונות ודלתות. אך מכל השינויים דבר אחד נשאר קבוע - העץ היה מאז ומתמיד חומר הגלם האהוב על האדם. הסיבה לכך ברורה - העץ משרה אווירה ביתית ונינוחה ומחזיק מעמד לאורך שנים. מטבחים ורהיטים מעץ בסגנון כפרי או מודרני מאופיינים בקווים ופינות עגלגלים. 

 

לעץ אמנם יתרונות רבים אך הוא גם חומר פעיל שדורש טיפול רב ויכול להשתנות עם הזמן במצבים מסוימים. שילוב של קילופי עץ (פורניר) על גבי MDF בעיבוד נכון ובגימורים נכונים מאפשר לספק דלתות עץ עמידות לאורך זמן. כך נמצא השילוב בין הטבעי לבין החוזק הטכנולוגי.

 

חברת בלורן מבינה את יתרונותיו הטבעיים של העץ ומשמרת אותם יחד עם טכנולוגיה מתקדמת ועיצובים חדשניים. לרשותכם מס' דגמים במגוון רחב של עיצובים וסגנונות, כך שכל אחד יוכל לבחור את סוג העץ המתאים לו: אלון מבוקע, אגוז אמריקאי, אלון לבן אמריקאי, מייפל, בוק, מהגוני,אגוז אפריקאי בהיר וכהה, אלון אדום אמריקאי, אלון לבן אמריקאי, בוק לבן, טיק, טיק משוחזר, הארד מייפל, סופט מייפל, ונגה, דובדבן, בובינגה.

 

‬הדלתות‭ ‬צבועות‭ ‬בלכה‭ ‬של‭ ‬חברת‭ "‬ארטי" ‬0%‭ ‬ ברק‭.‬

ניתן‭ ‬להזמין‭ ‬את‭ ‬סוגי‭ ‬הדגמים‭ ‬בקולקציה‭ ‬גם‭ ‬כ- ‬MDF‬ חשוף‭ ‬לצביעה‭.

 

הוראות ניקוי: דלת עץ הוא חומר חי אשר משתנה כל עת, לכן מומלץ לתחזק אותו. לפרטים נוספים צרו קשר עם מרכזי המידע והתצוגה בכפתור 'צרו קשר'.

 

צרו קשר צרו קשר מידע טכני דלתות עץ מידע טכני דלתות עץ רעיונות עיצוביים למטבח רעיונות עיצוביים למטבח
טוען... טוען...

מוצרים מהקטגוריה דלתות פורניר ועץ