call נגישות 3D מערכת הדמיות שיתוף
תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן
close

צרו איתי קשרצרו איתי קשר

אתגר קונספטואלי

בעקבות מהפכת המסחר המקוון נדרש המרחב הפיזי לחשב מסלול מחדש

מי צריך חנויות כשאמזון מאיימת להשתלט על העולם? השאלה הזאת עומדת במרכז השולחן של מרבית האסטרטגים בעולם. היכולת של הצרכן לבצע כיום את מרבית רכישותיו ברשת, מאתגרת את המותגים המסחריים כפי שלא אותגרו מעולם.

השינוי הדרמטי הוא הפיכת נקודת המכירה לנקודת קונספט שמעניקה מידע חדשני באופן חווייתי. המסחר המקוון מחייב את החברות לחשב מסלול מחדש וליצור גירוי אחר מזה שהכירו עד היום כדי ליצור עבור לקוחותיהם ערך מוסף אמיתי במרחב הפיזי.

מתחם הקונספט החדשני מבית בלורן, הממוקם במרכז דן-דיזיין סנטר (בני-ברק), הוא דוגמה לשינוי התפיסתי הזה הלכה למעשה. יש לציין כי בלורן פועלת על בסיס עקרונות אלו עוד הרבה לפני שהמסחר המקוון הפך חלק מהנוף, כשמתפעלת 5 אולמות קונספט ברחבי הארץ, אך נדמה שספריית החומרים היא סוג של גולת כותרת, הן מבחינת האופן בו מוצגים הדברים והן מבחינת העושר החומרי והפתרונות שמוצגים בה לאדריכלים ומעצבים.

ספריית החומרים נולדה מתוך רצון לייצר כלי עבודה לאדריכלים ומעצבים, באופן הפרקטי, הנוח והנגיש ביותר הקיים. סוג של לונה פארק של חומרים בו יכול האדריכל לנסות ולהתנסות הלכה למעשה. הספריה מאפשרת להתרשם מקנה מידה ריאלי של פריסת החומר, ממבחר החלופות עבור כל מראה ומראה ומהטכנולוגיה המתקדמת התורמת למראה האותנטי של טקסטורות החומר.

רונית אילון, סמנכ"ל השיווק של חברת בלורן מסבירה על הטיפול החווייתי בערכי המותג – "אנחנו מתמחים בייבוא, ייצור ושיווק של חומרי הגמר האיכותיים ביותר. יכולנו לאגד את הכל בתוך קטלוג ולסמן V על הטיפול. רצינו משהו אחר. רצינו ליצור ערך מוסף אמיתי לאדריכל שנכנס לאולם כזה ולכן, מעבר לרמה בלתי מתפשרת של איכות חומר, בקשנו להעניק מידה רבה של אינטואיטיביות והתמצאות נוחה לצד ספייס שיאפשר לו לשבת בעצמו או עם הלקוח שלו, סביב שולחן נוח, ולייצר משחקים והדמיות שיאפשרו להם לקבל את ההחלטה המדויקת ביותר עבורם. בנוסף, חשוב לנו שהאדריכל יידע שהוא מגיע למקום המעודכן ביותר גם ברמה הטרנדולוגית. כלומר, הוא חווה ביחד עם הלקוח שלו חוויה אסתסטית ואיכותית אך גם, לא פחות - מעודכנת מאוד. ערכי הליבה של בלורן מושתתים על מקצועיות, מקצוענות, עדכון, חוויית משתמש גבוהה, איכות, שירותיות וזיקה לאסתטיקה ובכל אלו יחד מטפל מתחם הקונספט שלנו".

ספריית החומרים מהווה נגזרת ישירה של מגמות העיצוב הבינלאומיות. הטרנדים המובילים בסצנת העיצוב הגלובלית מקבלים ביטוי במתחם הקונספט החדשני. החומרים במתחם משתנים בקורלציה למתרחש באותה נקודת הזמן בעולם.

שולחנות העבודה והדוגמאות הנשלפות מאפשרים לכל אדריכל ומעצב לשלב ולצרף אינסוף חומרים, גוונים וטקסטורות, כחלק מבדיקות וניסיונות בדרך למציאת השילוב המושלם עבור הפרויקט הספציפי עליו הוא עובד. הביקור בספריית החומרים מאפשר יצירת משחקים אינסופיים, מעוררי השראה, מרגשים ומסעירים, שיסייעו להביא את החזון העיצובי של האדריכל והלקוח, לידי ביטוי באופן המדויק ביותר.

הספריה היא ספריית חומרים הגדולה בישראל בתחום החיפויים, ומציגה מגוון פתרונות לתכנון פריטי הריהוט והנגרות בפרויקט, בהתבסס על תמהיל עשיר וחדשני של חומרים וגימורים – HPL (פורמייקה), PL (מלמין), זכוכיות מעוצבות, פורנירים מוברשים ופראיים, אקרילים בעיצובים חדשניים, לוחות לחיפויי קיר ולמשטחים, חזיתות לרהיטים, פרזול לרהיטים מבית BLUM, משטחי עץ וזכוכית, מוצרי אלומיניום לרהיטים ועוד. האופן המתקדם בו מוצגים החומרים בתצוגה, מאפשר להתרשם מקנה מידה ריאלי של פריסת החומר, ממבחר החלופות עבור כל מראה ומראה ומהטכנולוגיה המתקדמת התורמת למראה האותנטי של טקסטורות החומר.

הביקור בתצוגת הקונספט של בלורן ייקח אתכם למסע מרתק בו עיצוב, צבע, חומר ומרקם נשזרים זה בזה, לעיתים בהרמוניה ולעיתים מתוך כוונה להבליט קונטרסט מסוים. החשיפה למנעד עצום של חומרים, צבעים וטקסטורות מעוררת השראה ומייצרת שלל פתרונות ורעיונות לעיצוב חללי פנים בבתים פרטיים, כמו גם בפרויקטים ציבוריים ומסחריים.

לבלוג המלא >

כתבות נוספות