דלתות למטבחים ורהיטים

תבחרו את הטעם העיצובי שלכם!

 

פורטה-ליין מתמחה בארבעה סוגי חומרים עיקריים לשימוש כדלת מעוצבת של הרהיט ואלו גם סוגי החומרים הפופולריים ביותר הידועים כיום. דלתות זכוכית, עץ, HPL (פורמייקה) ופולימר. למה דווקא חומרים אלה? היות והם בעלי משקל קל יחסית, קיימים במגוון רב של עיצובים וצבעים, ניתנים בקלות לניקוי ונשמרים לאורך זמן.

 

 

מאפייני הדלתות:

 

דלתות זכוכית: עיצוב אישי! בזכות קולקציית ההדפסה של בלורן, ניתן לעצב את דלתות הזכוכית בכל דרך שתחפצו בגימור מבריק או בגימור מט (משי-משי).

 

דלתות עץ מלא ופורניר: טבעי! אחד מחומרי הגלם האהובים ביותר על האדם. משרה אווירה ביתית ונינוחה ובזכות טכנולוגיה מתקדמת מחזיקה מעמד לאורך שנים.

 

דלתות HPL (פורמייקה): חדשני! דלת HPL (פורמייקה) נחשבה מאז ומתמיד לחומר חזק ועמיד. השילוב של עולם המחשוב עם עולם הרובוטיקה, מאפשר עיצובים חדשניים שלא היה ניתן לביצוע עד היום.

 

דלתות פולימר: מדמה צבע! הפולימר עוטף את הדלת מכל צדדיו ומאפשר מגוון עשיר של צבעים ודוגמאות. הפולימר הינו חלופה מעולה לצבע.

 

המפעל מבית בלורן משתמש בטכנולוגיה, בציוד ובחומרי גלם מהמתקדמים ביותר לייצור דלתות. הדלתות מתאימות למגוון עשיר של יישומים: דלתות לארונות מטבח, לארונות אמבטיה, לארונות בגדים ושירות, לשידות וספריות, לסגירת נישות ולרהיטים בעיצוב מקורי.

 

לרשותכם, מחלקת פיתוח, המאפשרת להזמין דלתות בעיצוב אישי ולפתח דגמים חדשים. המחלקה קשובה לדרישות העיצוביות והטכנולוגיות בארץ ובעולם ומעדכנת באופן שוטף את הקולקציות.

 

לחצו על התמונות למטה למידע מפורט יותר על סוגי הקולקציית והיכרות עם הדגמים השונים

 

קטלוג Porta-Line קטלוג Porta-Line קולקציית דוגמאות קולקציית דוגמאות אחריות פורטה-ליין אחריות פורטה-ליין

מוצרים מהקטגוריה דלתות למטבחים ורהיטים