מתכננים פרזול - ביחד! כתבה לאדריכלים

פרזול המטבח הוא עניין חשוב – את זה אתם כבר יודעים, אך על מנת לתכנן פרזול יעיל ללקוח יש לדעת ולהכיר את סוגי הפרזול. החל מהעיצוב, דרך הרמה הטכנולוגית ועד התקציב שעומד לרשותכם, חברת בלורן תהיה אתכם לאורך כל הדרך.

 

מוצרי הפרזול של בלורן מתאימים לכל אחד. צריך רק לדעת ללמוד להתאים
 

אנו בחברת בלורן, שמחים שאתם בוחרים בנו בכל פעם מחדש ותמיד מוכנים לעמוד לרשותכם ולחשוב יחד על דרכים יצירתיות וחדשות שבעזרתן תוכלו לממש את הפנטזיות העיצוביות שלכם ושל לקוחותיכם. לכן, היינו שמחים לשפוך אור על כל נושא הפרזול. מתחיל לכאוב לכם הראש? אל תדאגו, אנחנו כאן כדי להפוך את הנושא לקל ונגיש.

 

 

העיצוב המושלם מתחיל בתכנון נכון ויעיל ללקוח

 

הפרזול נוגע בהמון תחומים שבעזרתם תתנו ללקוחות שלכם את מלוא האפשרויות. כאשר אתם מתכננים מפרט ללקוח עליכם לדעת אילו סוגי פרזול מתאימים ללקוח הספציפי איתו אתם עובדים ולהתייחס למספר נושאים:

 

הרמה הטכנולוגית: לרשות בלורן פרזול ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר. הרמה של הפרזול צריכה להיקבע לאחר שהבנתם מהלקוח מה הדרישות שלו. לא תמיד יש צורך לבחור את הטכנולוגיה הגבוהה ביותר.

 

עיצוב הפרזול: מטרת הפרזול היא לשרת את הלקוח כמה שיותר ושירגיש בו כמה שפחות. הפרזול שאתם בוחרים ללקוח צריך להשתלב בריהוט ובעיצוב הכללי של החדר.

 

התקציב העומד לרשותכם: אנו יודעים כי בסופו של דבר הכל מסתכם בתקציב שהלקוח מקצה לפרויקט. לכן, ברשותנו רמות שונות של פרזול המתאימות לכל סוגי התקציב. אנחנו נדע כיצד להתאים את הפרזול לגובה התקציב.

 

תכננו את הפרזול לעבודה נעימה במטבח

 

אז מה עושים?

 

כאשר אתם מתכננים עם לקוח את מפרט הפרזול אתם מוזמנים להגיע למרכזי המידע של בלורן הפזורים ברחבי הארץ לשיחה עם נציג מטעמנו. הנציג יפרט לכם את מגוון אופציות הפרזול העומד לרשותכם ומניסיונו ייעץ לכם איזה פרזול הכי מתאים לאותו הלקוח. בסוף הפגישה ננפק עבורכם מפרט מסודר של כל מוצרי הפרזול הנדרשים. זאת, במטרה להקל עליכם בהעברת המכרז בין היצרנים.

 

חשוב שתזכרו – בחירת הפרזול תלויה אך ורק בכם ובלקוח שלכם. המטרה היא שאתם, האדריכלים, תרגישו בנוח לעבוד עם בלורן כדי להשיג את העיצוב המושלם – העיצוב שחלמתם עליו.

 

 

בסוף הפגישה תצאו עם מפרט פרזול המותאם ללקוח שלכם

 

מלאו את פרטיכם בתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם

 

קבעו פגישת אישית עם נציג בלורן במרכז המידע והתצוגה

 

תוכן ההודעה:
    חזרה למסך הקודם

    צרו קשר