השינויים שעברו על "החדר החשוב בבית"

"החדר החשוב בבית" – זה התואר שהצמידו למטבח בשנים האחרונות. יש לכך סיבות רבות, אך הדרישה היא אותה דרישה - עיצוב ותכנון מטבח יעיל ונוח שישרת אותנו לאורך שנים ארוכות. איך עושים זאת? בכתבה הבאה >>

 

בשנים האחרונות ניתן לזהות "קהלים חדשים" במטבח

 

"מאסטר שף", "בייק אוף ישראל", "משחקי השף" ועוד תכניות בישול רבות וטובות הביאו אלינו בשנים האחרונות את האהבה לבישול. זה לא שלפני זה הישראלים לא בישלו, הבישול תמיד היה חלק מההווי הישראלי, אך תכניות הבישול השונות גרמו ליותר ויותר אנשים שפעם לא חשבו בכלל על בישול, להיכנס למטבח. מגמה זו גרמה להעצמת חשיבות המטבח בבית – אנשים כיום מבינים שעל מנת לבשל בצורה נוחה ומסודרת, יש לתכנן מטבח שישרת אותנו ולא להיפך. מטבח שהכל יהיה נגיש, זמין אך עם זאת מסודר ונקי. לכן, אחת ממגמות העיצוב הבולטות בשנים האחרונות היא מטבח ללא ידיות.

 

לחצו על התמונה וצפו בסרטון הדגמה של מטבח ללא ידיות >>

עיצוב חזיתות המטבח ללא ידיות מביא עמו בשורה בתחום הנוחות והנראות

 

עיצוב מטבח ללא ידיות משמע שכל חזיתות ארונות המטבח נפתחות לא על-ידי משיכת הידית אלא בנגיעה קלה על החזית. עיצוב זה מבשר למעשה על 2 יתרונות מרכזיים:

 

נוחות: יש כיום סוגי מגירות המסוגלות להחזיק משקלים כבדים, כלומר ניתן לתכנן מגירות רחבות מאוד שיכילו יותר מקומות אחסון. בזכות הפתיחה בנגיעה, אין צורך להתאמץ ולפתוח מגירות אלה, פשוט נוגעים בחזית. דבר נוסף, לעיתים תוך כדי בישול, הידיים שלנו תפוסות או מלוכלכות ותוך כדי פתיחה וסגירה של המגירות אנחנו מלכלכים את החזית והידית. בעזרת הטכנולוגיה לפתיחת המגירה בנגיעה, ניתן לפתוח את המגירות בעזרת המרפק, ברך, רגל או כל צורה מקורית אחרת שתחשבו עליה.

 

שיא הנוחות - חזיתות שנפתחות בנגיעה קלה בעזרת הברך, מרפק, רגל או כל דרך מקורית שתחשבו עליה

 

  

במקום ללכלך את הידית והחזית עם שאריות אוכל - פשוט נוגעים

 

נראות: עיצוב המטבח הוא עניין אישי, לכל אחד מאיתנו העדפות עיצוביות אחרות. אבל, אחת ממגמות העיצוב הבולטות בארץ ובעולם היא עיצוב ללא ידיות. עיצוב זה מקנה למטבח מראה מודרני, נקי וקווים ישרים לאורך חזיתות במטבח.
 

עיצוב ללא ידיות מקנה לחזיתות המטבח מראה נקי ומודרני ובאותו זמן נוחות

 

עיצוב המטבח ללא ידיות דורש מוצרי פרזול עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש כיום בתחום. כאשר מתכננים ומעצבים מטבח בסגנון זה, יש להבין כי דרוש פרזול שיתמוך בכך. למשל, מגירה מספיק חזקה ומתקדמת שתדע לשאת משקלים כבדים ולתמוך בטכנולוגיות הפתיחה השונות. חשוב להבין – פרזול זה אינו בהכרח יקר יותר מהפרזול הרגיל, אך תפקידכם הוא לדעת לדרוש את המוצרים הנכונים על-מנת להגיע לעיצוב המועדף עליכם.

 

Blum, חברת הפרזול העולמית, נמצאת בקדמת הבמה במחקר ופיתוח מוצרים טכנולוגיים חדשים. אחד מהמוצרים האחרונים שהחברה פיתחה הינה מגירת לגראבוקס – מגירה פורצת דרך בכל הקשור לפתרונות טכנולוגיים, עיצוביים וניצול שטחי האחסון. מגירה זו תומכת ולמעשה הביאה לעולם את מגמת העיצוב ללא ידיות. למידע נוסף על מגירת לגראבוקס לחצו כאן >>

 

לחצו וצפו בסרטון התדמית של מגירת לגראבוקס >>

מגירת לגראבוקס מבית Blum - פורצת דרך בתחום הפרזול


טיפ קטן: מחקרים רבים הראו כי אדם ממוצע מחליף מטבח כל 15-20 שנה, לכן כאשר ניגשים למלאכת בניית או שיפוץ מטבח חדש כדאי ומומלץ לבחור את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרי לא תקנו היום אייפון 4...

 

 

כמו שלא תקנו היום אייפון 4, כך לא תסתפקו במגירה שהיא פחות מהחדשנית ביותר


 

לצפייה ברשימת היצרנים המוסמכים לעבוד ולהתקין מגירת לגראבוקס לחצו כאן >>

 

תוכן ההודעה:
    חזרה למסך הקודם