call נגישות 3D מערכת הדמיות שיתוף
תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן
close

צרו איתי קשרצרו איתי קשר

5 דברים שאסור לכם לוותר עליהם בחדר האמבטיה

חדר האמבטיה שלכם לא יהיה שלם בלעדיהם : קבלו מאיתנו את רשימת ה- MUST HAVE שאסור לכם לפספס.

לימדו אותנו שחדר הרחצה הוא המקום להתנתק מהעולם, לקחת באמצע החיים רגע אחד לעצמנו. על התובנה הזאת אנחנו בונים הרים וגבעות, מנסים לייצר חדר שיעטוף אותנו מכל כיוון – ראשי טוש שמזכירים יערות גשם, חיפויים שגורמים לנו להרגיש חלק מהבריאה, גופי תאורה שמייצרים אווירה שקשה לעמוד בפניה ומה לא?! מה לא נעשה בשביל רגע של שלווה וניתוק. כנראה שדי הרבה. אבל בתוך כל אלו, ישנם 5 אלמנטים שהם בגדר מאסט האב. כשהם יהוו את הבסיס לחדר הרחצה שלכם, תוכלו לצרף כל דבר נוסף, אבל הם יעזרו לכם להבטיח שמעבר ליופי עוצר נשימה ורמה אסתטית ששמורה לחשבונות אינסטגרם מושקעים במיוחד, תזכו גם בלא מעט פרקטיקה וחוויית משתמש מבוססת נוחות ונגישות.


חיפוי זכוכית – השימוש בחיפוי זכוכית יהפוך את החיים שלכם לגן עדן. הקיר שמאחורי הכיור, חזיתות הארונות / מגירות, הקיר שמאחורי ומצידי יחידת השירותים, ובקיצור, אם אתם יכולים לחפות את החדר הזה בזכוכית, תעשו את זה. הזכוכית קלה לניקוי, שומרת על הגיינה בעיקר בשל העובדה שהיא לא סופגת ולא צוברת לכלכוך. שפריצים של מים, שאריות אבנית, ומה לא... הכל מוסר ומבריק במחי שפריץ של חומר ניקוי (כולל חומרים פעילים) ומעבר קל עם נייר מגבת. קולקציות הזכוכית העכשוויות כוללות זכוכיות אקסטרה קליר בגימור מבריק וכן זכוכיות משי-משי בגימור מט בכל קשת הצבעים, לצד זכוכיות מעוטרות ועד זכוכיות המשלבות הדפסות בהתאמה אישית.

 

ריצוף אנטי סליפ – מדובר בריצוף מונע החלקה. לפני שאתם שוללים את האופציה, חשוב שתדעו שמדובר באלמנט שלא נראה לעין, והוא ימנע המון החלקות של הילדים וגם שלכם. מדובר בסוג של חיספוס עדין מאוד שברגע שהרגל נוגעת בו הוא יוצר סוג של התנגדות שמונעת את ההחלקה. אתם תרגישו בטוחים יותר מבלי לפגוע ברמה האסתטית של חלל הרחצה המעוצב שלכם.

 

מגירות רחבות – נכון לא סבלתם את הבלגן שסרר בארון האמבט כשהיייתם ילדים? אז אל תתנו לזה יד כשמדובר בבית שלכם. הרעיון הוא להשתמש במגירות רחבות, כאלו שתוכלו לשלוף שליפה מלאה ולראות בדיוק מה נמצא. תכננו מגירה למגבות, מגירה למוצרי קוסמטיקה ועוד. אם בחרתם בארונות עם דלתות, הקפידו לשלב מגירות פנימיות הנשלפות אליכם במקום מדפים.

 

מראה רחבה – אל תתקמצנו על רוחב המראה והשתדלו לתכנן אחת ברוחב מערכת הכיורים באמבט ובגובה שיכול להגיע קרוב לתקרה. מראה כזאת היא קודם כל מכפילת חלל ותייצר אשליה של גודל, אבל מעבר לזה, היא פרקטית ומאפשרת לכם להתארגן בנוחות ולהסתכל על עצמכם בכיף.

 

מתלה רחב למגבות – נשמע לכם כמו משהו זניח? זה אולי הפרט החשוב ביותר כאן. השקיעו בהקצאת שטח רחב מספיק לתליה של כל המגבות. תתרחקו כמו מאש מגיבובי המגבות אחת על השניה – המראה הזה מכוער, ומעבר לכך, מדובר במשהו שאינו הגייני בעליל, יוצר ריחות של טחב וגורם למגבת שלכם להיות דומה יותר לסמרטוט שזועק להגיינה בסיסית. כל מגבת חייבת להיפרס על מתלה שמיועד לה, בין אם אתם שתיים או שבע נפשות בבית.

 

לבלוג המלא >

כתבות נוספות