call תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן
תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן תמונת בלורן

בחרו סניף
בחרו נושא

למידע נוסף

מאלגנטיות שקופה ועד לחיפוי עתידני

בתוך ליין העיצוב הזה שהקימה חברת בלורן, מתיישבים רעיונות חדשים לטיפול בקירות העירומים - בבית ומחוצה לו.

 

כבר לא רק שקופה

הראשונה בקולקציית החומרים מצננת את החלל הישראלי ומוסיפה לו 'טוויסט' חדש. הזכוכית המודפסת מבית PORTA-LINE, מתייחדת בזכות שיטה חדשנית:מצד אחד, המראה השיקי של הזכוכית נשמר ואיתו גם הגלוס הטבעי. מצד שני, הטקסטורה העמוקה שנחרטת בשכבות על חלקה הקדמי של הזכוכית, מגבירה את התבליטיות שמרגישה כמעט כמו החומר האמיתי. החיפוי, שמיוצר בהזמנה אישית, פותח בפני מעצבים ספריית מרקמים בלתי מוגבלת בכל צורה ופיגמנט: מפיתוחים בסגנון אר- נובו לקירות מבואה בבית מלון יוקרתי, ועד לחיפוי קיר בדיוקן אמן במימדים ענקיים בבית מגורים עם קריצה ארטיסטית.

 הדפסה בטכנולוגיה מתקדמת על זכוכית במפעל בלורן

צבעוניות משוחררת

סדרת חיפויים אחרת, מנצלת את הפוטנציאל שבקירות העירומים בדרך שונה לחלוטין. חיפוי ה- MDF הצבעוני, בנוי בשכבתיות מעניינת של לוחות MDF צבעוניים, שבשילוב חריטת CNC חורצת מראה באפקט תלת מימדי ומשחררת מתוכו צבעוניות מתפרצת ומלאה בעומק. גם כאן אפשר להתערב בחומריות, לשלב בין צבע אחד ליותר ולשלוט על צורת החריטה. התוצאה- טקסטורה מקורית וחד פעמית שתתאים לחללים מסוגים שונים: מלוגו החברה שחרוט כעטיפה לעמדת הקבלה במשרד, ועד לחיפוי קיר שלם בבית חולים בתמונת נוף אקזוטית, מורכבת כולה מלוחות MDF מסותתים.

 
חיפוי MDF צבעוני עם חריטות CNC ייצור בלורןמאה שנים מעכשיו

מאה שנים קדימה מעכשיו, והנה פנים חלל המגורים- מחדר העבודה ועד למטבח- מחופה בשכבה אחידה למראה, שלרגע לא מעמיסה על העין. את המראה המינימליסטי-עתידני הזה אפשר ליצור בזכות סדרה נוספת של חומרים מבית  PORTA LINE ובפרזול משלים שיתמוך ברעיון. סדרת HPL, מציעה חיפויים המדמים מרקמים שונים כמו טקסטיל, בטון, מתכת ועצים שונים, שמתאימים לסגנון היוקרתי והלא-מתאמץ; בשילוב המימדים הגדולים של החיפויים, 2,800X1,300 מ"מ - מתקבל מראה אחיד, שמדגיש אפילו יותר את הסגנון הנקי. פרזול משלים של המותג Blum מאפשר לשלב חיפויים בעובי דק גם כחיפוי לחזיתות הרהיטים: כך לדוגמא במטבח, יחופו הקירות בחיפוי HPL בסגנון מתכתי, שיגלוש לעבר ארונות הקיר ושטחי האחסון, ויצפה לבסוף את חזיתות הארונות במראה שלם.

בגוונים של סטון ובטון HPL קולקציה לעיצוב המטבח מבית בלורן

כדי להעצים את הקונספט המינימליסטי, נוותר על ידיות ונשלב במגירות או בקלפות מערכות פתיחה חשמליות או מכאניות (במגע או בלחיצה) של חברת Blum, או לחילופין, מערכות הזזה שקטות עבור דלתות הארונות; כך תתאפשר זרימה נקייה והמשכית של החיפויים, ללא הפרעות בדרך. המערכות כולן מיובאות על ידי בלורן, נמכרות תחת אותה קורת גג ומאפשרות להדק את המראה הסופי ללא הצורך לפנות לספק נוסף.

לסיום, מניפת החומרים הזו מגוונת מספיק כדי להתאים לכל חלל את החיפוי שיחמיא לו- אבל באותה הנשימה, מאפשרת לחיפוי עצמו להוביל את החזון העיצובי הבא.

 

לבלוג המלא >

כתבות נוספות