תערוכת העיצוב אירוקוצ'ינה 2018

כבר שנים נחשבת תערוכת העיצוב "Salon De Mobile" לתערוכה הקובעת את הטרנדים ומגמות העיצוב בתחום רהיטי הבית. במסגרת תערוכה זו, מתקיימת תערוכת "Eurocucina" כמובילה בעולם בתחום עיצוב המטבחים. 


גם השנה, התערוכה סיפקה כמה טרנדים ומגמות מעניינות. בכתבה הבאה >>

 

 

מגמות עיצוב עיקריות:


- שימוש במגוון חומרים ברהיט אחד
- משחקי טקסטורות
- אווירה דרמטית של החלל או רהיט ע"י משחקי צבע קונטרסטיים

 

עיצוב מטבח המשלב בתוכו מס' חומרים

 

שימו לב למגמה של שילוב מתכות כמו זהב, פליז, נחושת, אפור גרפיט מגורען ומנצנץ במשטחי עבודה וחזיתות למטבח.

 

שילוב מתכות בעיצוב המטבח

 

שלל החומרים שהוצגו היו מעובדים אך מבליטים את תכונות ונראות החומר - שואפים למראה טבעי ככל האפשר. החזיתות עבות וקנט משטח עליון עבה גם כן. הקווים נקיים ופשוטים, חזיתות נקיות המשחק בידיות ודגש על טקסטורת החומר.

 

משחקי חומר ושילוב ידיות

 

לקולקציה של לפני שנתיים נוספו גוונים חדשים שבלטו בעיצוב הרהיטים והחלל- בורדו, ירוק בקבוק עמוק, טורקיז, כחול עמוק.

 

 

שימוש בידיות:


היה מגוון גדול של ידיות חיצוניות ואינטגרליות: ידיות חיצוניות הצבועות בגוון מתכות וידיות אינטגרליות צבועות לגוון החומר או בגוון טבעי של מתכת.

 

עיצוב החלל:


שימוש בבדים בחלל להכנסת רכות ומשחק טקסטורות, היה שימוש רב בבדי קטיפה. הכנסת צמחייה חייה לתוך עיצוב החלל.

 

 

שילוב נרחב של זכוכיות מגוונות ושקופות, אנטי סאן, מראות מגוונות, הדפסת רשתות שונות, טריפלקס עם רשתות מוזהבות. שימוש בפרופילי אלומיניום בספריות, ויטרינות שקופות.

 

זכוכיות דמוי רשת ושימוש בפרופיל קנטי

 

משחקי תאורה להכנסת דרמטיות ופונקציונליות. שימוש בזכוכית בגימור משי משי (מט) ללא השתקפויות לחיפויי קיר בשלל גוונים ועיצובים.

 

 

אחידות חומרים וגוונים בין המטבח לפינת האוכל, חיפוי הקיר. שימוש בגוון אחד בשלל מרקמים וטקסטורות.

 

 

בימים אלה אנו עמלים על התצוגה החדשה שלנו בדן דיזיין סנטר בני-ברק שתציג את החומרים והטרנדים העכשוויים מרחבי העולם. התצוגה תהיה פתוחה לקהל האדריכלים והמעצבים וניתן יהיה לקבל בה מידע מפורט והסבר על מיטב החידושים העולמיים. התצוגה צפויה להיפתח בחודש יולי 2018. 

 

בינתיים, אתם מוזמנים לבקר אותנו בפסטיבל FIA - פסטיבל האדריכלות הישראלית שיתקיים בגני התערוכה בין התאריכים 12-13/6. התערוכה תהיה פתוחה לקהל האדריכלים והמעצבים. בתערוכה זו נציג את כל הטרנדים, החומרים והעיצובים שנחשפו בתערוכת "Salon De Mobile" - מחכים לראותכם בביתן בלורן!

להרשמה מוקדמת לחצו כאן >>

 

לפרטים נוספים בנושא התצוגה החדשה ופסטיבל האדריכלות הישראלית התקשרו לאדי מורדוך, קשרי אדריכלים: 052-2509108 או במייל arc@bluran.co.il

 

חזרה למסך הקודם