שאלון הנגרים

ראיון עם שולי זיו מנגריית 'שולי זיו מטבחים'

 

שם הנגרייה: 'שולי זיו מטבחים'
כתובת העסק: האופן 60, אזור התעשייה אשקלון
טלפון: 08-6722853
אתר:  www.shulik.co.il

 

מטבח מבית 'שולי זיו מטבחים'

 

איך הכל התחיל?
מאז שאני זוכר את עצמי תמיד נמשכתי לנגרות. בתחילת שנות ה-90 הקמתי יחד עם אחי את הנגרייה ומאז גם שני ילדיי – סהר ועדן, הצטרפו לעבוד איתי בנגרייה.

 

מה יש בנגרייה?
הנגרייה נחשבת למובילה ומתקדמת בארץ. במקום 13 עובדים- החל ממעצבות ועד לנגרים. אחד הדברים שאני הכי גאה בהם הוא אזור התצוגה. חשוב לי שכאשר לקוחות נכנסים לנגרייה הם יוכלו להתרשם מהעבודות הקודמות שלנו.

 

מה מיוחד בנגרייה שלכם?
אנחנו לא מתפשרים על איכות. המכונות והמכשור במקום נחשבים לשיא הטכנולוגיה והחומרים איתם אני עובד נחשבים לטובים בשוק. אני עובד עם המוצרים מבית blum  על מנת לשמור על סטנדרט גבוה. השירות ללקוח מבחינתי הוא החשוב ביותר, אני עדיין מקיים קשרי חברות עם חלק מהלקוחות שהיו לי בעבר.

 

מטבח פרובנס מבית 'שולי זיו מטבחים'

 

מה המומחיות שלך?
אני תמיד אוהב ללמוד דברים חדשים אבל ללא ספק תחום העץ הוא המומחיות שלי. תחום זה מאוד מושך אותי ואני לומד במשך שנים רבות את תורתו.

 

עם אילו קבלנים הנגרייה עבדה?
מאז ועד היום הנגרייה עובדת עם טובי הקבלנים בארץ: 'שיכון ובינוי', 'אזורים', מכלוף בכור' ועוד.

 

הפרויקט שהיית הכי גאה בו:
יש הרבה פרויקטים שאני גאה בהם אבל אני חושב שהעבודה הכי מאתגרת ומורכבת שעשינו הוא 'המטבח העגול' בגבעתיים. זה היה הפעם הראשונה שהייתי צריך לבנות מטבח שכולו בצורה מעוגלת. הקדשנו הרבה זמן ומחשבה על התכנון שלו ולבסוף המטבח יצא מושלם. בכלל, אני אוהב שיוצא לי לעשות פרויקטים מסובכים ואני תמיד שמח לאתגרים חדשים.

 

המטבח העגול מבית 'שולי זיו מטבחים'

 

ספר על תהליך העבודה עם לקוח חדש:
כאשר לקוח חדש מגיע לנגרייה הדבר הראשון שאנחנו עושים זה להקשיב. להקשיב לצרכי הלקוח, להבין את אורח חייו, להכיר אותו ורק אחר כך המעצבות יבנו לו סקיצה. הסקיצה כוללת את הדרישות וטעמו האישי של הלקוח אך גם טעמי האישי ואם משהו לא נראה לי נכון אני מודיע זאת ללקוח. אני לא יוציא פרויקט שאני לא שלם איתו במאה אחוז.

 

האם אתה מעורב בכל פרויקט?
בוודאי. אני אמנם לא נמצא בכל שלב ושלב בתהליך אך שום דבר לא יוצא לפועל ללא אישורי. זה חלק מהתפיסה שלי לשמור על רמה גבוהה ולהיות תמיד מעורב בפרויקטים השונים לא משנה כמה לחץ יש ולא משנה כמה אני עסוק.

 

המוטו שלכם:
איתור צרכי הלקוח ויישומם במטבח החדש.

 

טיפ ללקוח:
כאשר אתם בוחנים נגרייה, לכו לראות פרויקטים אשר בנה לפני כ-10 שנים. דבר זה חשוב מכיוון שכך תוכלו לדעת ולהעריך את איכות החומרים שאיתם הנגר עובד.

 

מטבח זכוכית מבית 'שולי זיו מטבחים'

 

כיצד אתה רואה את הנגרייה בעוד 20 שנה?
בכל 20 שנות הפעלתו של הנגרייה תמיד ראינו קדימה. התפתחנו מבחינת מכשור ומבחינת השרות ללקוח. אני בטוח שהנגרייה תמשיך להתפתח ואני מאחל לעצמי להמשיך לעסוק בנגרות כמה שאני אוכל. למזלי, בתי ובני השתלבו בנגרייה ואני בטוח שהם ימשיכו לבנות את העסק לאורך שנים רבות.

 

ספר משהו אישי על עצמך:
בארוחות ערב בבית לא תתפסו אותנו מדברים על משהו אחר חוץ מנגרות...

חזרה למסך הקודם