רואים שזה המטבח שלך

ברור לכם שאתם ייחודיים, שאתם לא כמו כולם. התחביבים שלכם שונים, העיסוקים, המצב המשפחתי ובעצם היום-יום שלכם שונה משל אחרים. אז למה המטבחים של כולם כל כך דומים? הגיע הזמן שתביאו את הייחודיות שלכם גם למטבח.

 

 

החלטת להכין פיצה לארוחת ערב- הכנת את הבצק, הוספת רסק עגבניות, גבינה מגורדת והתחלת להוסיף את התוספות אבל רגע... מה הילדים מעדיפים, זיתים או תירס?


את מכינה את עצמך לערב רומנטי- מתלבשת עם השמלה היפה שלך, מתאפרת, נועלת את נעלי העקב האהובות עליך אבל רגע... איזה בושם הוא אוהב יותר, את הישן או החדש שקנית?


אתם מתכננים מטבח חדש, נפגשים עם האדריכל וקוראים מגזינים וקטלוגים שיהפכו את המטבח שלכם למטבח מושלם אבל רגע... אתם צריכים ארון רחב או צר?

 


לכל אדם יש עדיפות וצרכים משלו- חלקנו אוהבים שחור וחלקנו לבן, חלקנו שמאליים ורובנו ימניים, יש כאלה שמעדיפים פיצה בלי תוספות ויש כאלה שמעדיפים עם כמה שיותר. אז אם כולנו כל כך שונים אחד מהשני למה המטבח של כולנו צריך להיראות אותו דבר?
 

נחזור לשאלה שהופיעה מקודם - אתם צריכים ארון רחב או צר? אז התשובה פשוטה ומותאמת לצרכים שלכם. רוחב הארון צריך להיות בהתאם להרגלי הקניות: מבצעים קניות גדולות פעם בשבוע? אתם צריכים ארון רחב. מבצעים קניות קטנות על בסיס כמעט יומי? מספיק לתכנן ארון צר.

 


יש עוד הרבה גורמים שמשפיעים על התשובה ויש אינסוף התאמות אישיות למטבח והמון שאלות שצריכות להישאל. אנחנו בבלורן מודעים לכך שלכל אדם יש צרכים מיוחדים ואורח חיים שונה, לכן אתם מוזמנים להגיע למרכזי המידע והתצוגה שלנו לקבלת ייעוץ באופן אישי ולהירשם להדרכות שאנו מעבירים ללא תשלום ולשמוע טיפים והמלצות לתכנון פונקציונלי של המטבח. להרשמה להדרכה לחצו כאן

 


המטבח המושלם בשבילכם בהישג יד, רק צריך לדעת לשאול את השאלות הנכונות.

תוכן ההודעה:
    חזרה למסך הקודם