עץ ופורניר

שילוב של טבע, מסורת וטכנולוגיה

 

קצת קשה לעקוב אחר העיצובים והטרנדים החדשים לעיצוב חדרי הבית. נדמה כי כל שבועיים מגיע חומר חדש המבטיח "לשנות את חוקי המשחק". אך ישנו חומר אחד שמלווה אותנו מאז ומתמיד – העץ. חברת בלורן משמרת את המראה הטבעי והאהוב כל-כך של העץ תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת המעניקה מגוון עיצובי רחב ללקוח הסופי.

 

Kaindl אוסטריה, הינה ספקית הפורניר של פורטה-ליין. הפורניר מודבק ע"ג MDF ומגיע ללא חומר מילוי בבקעים ובחריצים  - במידה ורוצים למלא את הבקעים יש לציין זאת במעמד ההזמנה. ליצירת מראה שלם, מתבצע עימוד והתאמת כיוון סיבים לפי בקשת הלקוח. בקולקציה מס' פורנירים אשר בשילוב דבק שחור מדגיש את בקיעת סיבי העץ ומקנה לפורניר מראה כפרי וטבעי (קולקציית "פראי").


פורניר פראי הפך בשנים האחרונות לפופולרי מאוד ובחירתו נעשית בעיקר מסיבות עיצוביות. יש להבין את הייחודיות של חומר זה – אף אחד לעולם לא יקבל בדיוק את אותו עיצוב. בהזמנת פורניר פראי לא ניתן לשלוט במראהו ולכן במוצר יכולות להופיע "עיניים" ובקעים בגדלים ובמרווחים שונים - זה מה שהופך אותו לייחודי כל כך!


צורת הפריסה של הפורניר משפיעה על הטקסטורה שלו. ישנם 3 סוגי תפירה:
1. עיניים / פרחים: תפירת לוחות בטקסטורת פרח/עיניים. ליצירת מבנה פראי ובעל טקסטורה דומיננטית.
2. שטרייף/קליר: מראה חלק ונקי. משתלב נפלא גם עם משטחים חלקים וגם עם טקסטורות מיוחדות.
3. מיקס: תפירת לוחות שטרייף ופרח לסירוגין. לעיצוב טבעי ומעודן המציג את כל יתרונותיו של העץ.

 

לחצו על התמונות להגדלה

לדלתות העץ לרהיטים לחצו כאן

 

• עובי: 19-22 מ"מ (0.5+ טולרנס)
• גובה מקסימלי: 2,400 מ"מ
• הפלטות מסופקות ללא לכה. ניתן להזמין את הפלטות צבועות בלכה של חברת "ארטי" 0%
• העץ והפורניר ניתנים לשילוב עם כל סוג פרזול: מגירות, קלפות אוונטוס, צירים, מערכות הזזה.
• מוצרים משלימים: קרניזים, דפנות סגירה, ידיות, סוקלים, פרופיל אלומיניום קנטי (20*20 מ"מ) למידוף, רגלי פרופיל לשולחנות דלתות אלומיניום – הכל בהתאמה עיצובית ובמבחר גוונים.

לנגד עינינו עומדת מטרה אחת – הענקת מרחב עיצובי ללקוח הסופי שיאפשר לו אינסוף אפשרויות עיצוב. פורטה-ליין מאפשרת פתרונות עיצוביים בצביעת שלל מוצרי האלומיניום: ידיות אינטגרליות, פרופיל קנטי, סוקלים, פרופילי אלומיניום לדלתות זכוכית, שולחנות מודולריים. באופן זה, ניתן לבצע את כל תהליך בחירת חומרי הגלם למטבח ולרהיטים במקום אחד תוך הבטחת תוצאה עיצובית מושלמת.

טוען...