נותנים לכם גב

רוב ההמצאות הגדולות בהיסטוריה הומצאו כצורך לתת פתרון לבעיה קיימת. החל ממכוניות כדי להגיע לכל מקום מהר יותר ועד האפליקציות שהופכות את חיינו לפשוטים וקלים יותר כמעט בכל תחום. בלורן השיקה לאחרונה את גב האלומיניום לדלתות הזכוכית. מה הצורך של גב האלומיניום ואיזה פתרון הוא נותן? בכתבה הבאה >>

 

מטבח עם דלתות זכוכית לרהיטים. מראה יפה, נקי ומעוצב הטומן בחובו צורך.

 

דלתות הזכוכית לרהיטים הן תופעה מתרחבת כיום בבתים הפרטיים. הן מקנות לחדר מראה נקי ומעוצב, בעלות עמידות גבוהה וקלות לניקוי. בנוסף, ניתן לעצב ולהדפיס על הזכוכיות ולתת להן מראה מעוצב בטעם האישי שלכם. במשך הזמן, בלורן זיהתה צורך הקיים בדלתות הזכוכית, צורך שיש למצוא לו פתרון.
 

צורך


בעוד שחזית הזכוכית נותנת מראה נקי ומעוצב במטבח, גב החזית חשוף לאביזרים ולמוצרים השונים בתוך המגירה. כך למשל בפתיחה ובסגירה של המגירה, הסירים והמחבתות עלולים לייצור שריטות על גב הזכוכית. בנוסף, במשך הזמן מצטבר אבק ולכלוך בין הזכוכית הפנימית למגירה עצמה. נוצר צורך לתת מענה והגנה לגב הזכוכית. כחברה השואפת להעניק ללקוחות שלה את המוצרים הטובים והאמינים ביותר חשבה המחלקה הטכנית של בלורן על פתרון. לאחר ניסוי וטעיה ומחשבה מעמיקה הוסיפה החברה פתרון פשוט, חכם ועיצובי שנותן מענה לצורך שנוצר.

 

הצד הפנימי של 2 דלתות זכוכית לרהיטים וביניהם הבדל מהותי אחד.

 

הפתרון


גב אלומיניום לדלתות זכוכית- פרי פותחן של המחלקה הטכנית של בלורן. יתרונותיו רבים:

  • קל משקל בהשוואה לחזיתות עץ
  • חזיתות עם יציבות כפולה
  • גב החזית חלק- גב האלומיניום מקנה לחזית מראה שלם ואחיד
  • מגן על המילואה מפני שריטות ושבירה
  • שומר על הניקיון- מונע כניסת לכלוך
  • מונע רטיבות

 

נותן מענה עיצובי ומונע שריטות ושבירה. גב אלומיניום לדלתות זכוכית.


אך הנושא לא מסתכם ונגמר בדלתות זכוכית. לכל דלתות הרהיטים מבית פורטה-ליין יש גב העשוי מאותו החומר והגוון של חזית הדלת. הדבר נועד לתת המשכיות טבעית וצורה שלמה יותר לדלתות הרהיטים מבחינה עיצובית.

אתם מוזמנים להגיע למרכזי המידע והתצוגה של בלורן, לראות ולגעת בדלתות הרהיטים וללמוד בעצמכם על יתרונות גב החזית. נציגי בלורן יחכו לכם במקום וישמחו ללוות אתכם ולפתוח בפניכם נקודות נוספות שאולי לא חשבתם עליהם.
 

לכתובות המרכזים וליצירת קשר לחצו כאן

תוכן ההודעה:
    חזרה למסך הקודם