זכוכיות מעוצבות

 • יתרונות הזכוכית תשובה

  ש. מה היתרון של דלת זכוכית על פני דלת אפוקסי?

  ת. זכוכית עמידה יותר לאורך זמן, אינה מתבלה ואינה נכנעת למים ופגעי הזמן.

   

  ש. מהם היתרונות של חיפוי זכוכית במטבח על פני חומרים אחרים?

  ת. הזכוכית מגנה על הקירות מפני חדירת רטיבות, קלה לניקוי (מספיקה העברת סמרטוט לח כדי למחות כל כתם ושארית), אין רווחים בין האריחים כך שקל יותר לתחזק את החיפוי ולנקות כתמי שמן ומזון. בנוסף, ניתן להתאים את עיצוב הזכוכיות לעיצוב הכללי במטבח ולהדפיס ישירות על הזכוכית וכך לייצור מראה שאין לאף אחד בעולם.

   

  ש. האם חיפוי קיר מזכוכית שביר?

  ת. חיפוי זכוכית במטבח אינו שביר- כדי לשבור חיפוי זכוכית נדרש מאמץ מיוחד ומכוון. זאת בניגוד לתדמית השברירית של הזכוכית. הזכוכיות המיוצרות עבור החיפויים הן עבות במיוחד (6 מ"מ), חזקות וחסינות (חיסום והגנה אחורית).  

 • סוגי הזכוכיות תשובה

  ש. באיזו זכוכית משתמשים לחיפויים?

  ת. זכוכית 6 מ"מ, קליר, מחוסמת. הזכוכית נאטמת בצביעה- להגנה מקסימלית ומוצמדת לקיר ישירות.

   

  ש. מהם ההבדלים בין זכוכית "משי-משי" לבין זכוכית "קליר"?

  ת. זכוכית משי-משי הינה זכוכית בעלת מגע קטיפתי, מראה מט שאינו מקבל השתקפות אור, קל לניקוי ותחזוקה, מראהו עשיר ואלגנטי. הוא מתאים למטבחים מכל הסוגים ובעיקר למטבחי עץ, לגימור מט. זכוכית קליר- זכוכית נטולת עופרת, שקופה לחלוטין והיא מתאימה להדפסה בשל נקיונה. בעלת מראה עשיר ומבריק המתאים במיוחד למטבחים בעלי חזיתות זכוכית או בגימור מבריק (שלייף לק) או פורמייקה מבריקה.

 • התקנת הזכוכית תשובה

  ש. האם התקנה של חיפוי זכוכית מסובכת?

  ת. לא. התקנת חיפוי זכוכית פשוטה יחסית מכיוון שהחיפוי מורכב מיחידות גדולות ועבודת ההתקנה נמשכת מספר שעות בלבד (תלוי במורכבות החיפוי וגודלו) לאחר עבודת ההכנה שבה נמדד הקיר שנועד להיות מחופה. ההתקנה נעשית על ידי הצמדת הזכוכית ישירות אל הקיר. עם סיום ההתקנה, כל שנותר לעשות הוא לנקות את החיפוי במטלית ולהתחיל ליהנות מיופיו.

   

  ש. מה צריך להכין במטבח לפני התקנת החיפוי?

  ת. כדי להתקין את החיפוי יש להתקין שיש (והגבהה אם יש), אם יש קלפה- גם אותה. במידה וישנם שקעים על קירות החיפוי, יש להסיר את השקעים ולהרכיבם לאחר התקנת הזכוכית.

   

  ש. האם רצוי להכין הגבהה לשיש לפני התקנת חיפוי זכוכית במטבח?

  ת. רצוי לעלות עם השיש בין 1-10 ס"מ לאטימה מלאהשל השיש ועל מנת שלא תהיה נזילת מים.

   

 • מחיר הזכוכית תשובה

  ש. מהו מחיר הזכוכית בהשוואה מול הקרמיקה?

  ת. מחירו של החיפוי אינו עולה בהרבה ממחיר החיפוי מקרמיקה או חרסינה, בעיקר אם מתחשבים גם במחירי ההתקנה ומשכה.

 • בחירת עיצוב הזכוכית תשובה

  ש. איך אבחר עיצוב לזכוכית מהמבחר הגדול הקיים?

  ת. ברשותנו צוות מקצועי הנותן שירות אדיב ומקצועי. תוכלו להתייעץ עם הנציגים שלנו במרכזי המידע ולקבוע פגישה עם מעצבת הזכוכיות והעץ של בלורן. בנוסף, כנסו ל bluran3D זכוכיות מעוצבות לרהיטים הנמצא באתרנו. זהו מערכת הדמיות ידידותי ונוח למשתמש בו תוכלו להכיר את קולקציית ההדמיות שלנו ולעצב את חדרי הבית.

חזרה למסך הקודם