העיצוב שמכניס קצת צבע למטבח

אתם גם מרגישים לפעמים שהמטבחים כיום מאוד דומים אחד לשני?

אם אתם מעוניינים לתת למטבח שלכם נגיעה עיצובית וייחודית מבלי לקחת סיכונים מיותרים, כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה >>

 

הפריט במטבח שיכניס לכם קצת צבע לחדר. זה המקום שלכם לבחור ולשחק עם העיצוב.

 

המטבחים של היום, בואו נאמר את האמת, די דומים אחד לשני. רובנו בוחרים עיצוב שהוא סטנדרטי מתוך מחשבה (יש שיאמרו פחד) לעצב את המטבח בסגנון מסוים שלא נאהב, שנתחרט עליו בהמשך. אבל כל אחד היה רוצה להכניס את העיצוב שלו למטבח. לבחור צבע וסגנון ייחודי שיאפיין אותו ואת ההעדפות העיצוביות שלו.

 

זכוכיות מעוצבות על חיפוי הקיר או על חזיתות ארונות המטבח הן הפתרון המושלם למי שיש לו חלום להכניס טיפה יותר צבע לבית ובכל זאת לא לקחת סיכונים מיותרים. הכנסת זכוכית מודפסת ומעוצבת למטבח תכניס הרבה צבע לחדר ותעניק ייחודיות רבה שהייתה כל-כך חסרה קודם. מבחינה טכנולוגית אין כיום משהו שהוא בלתי אפשרי, ניתן להדפיס כל דבר – החל מעיצובים מקולקציית עיצובים קיימת שאתם אוהבים או תמונות משפחתיות שאתם צילמתם. תוספת העיצוב תקנה לכם תחושת גאווה וחיבור מיוחד למטבח שאת העיצוב בה לא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

 

רוב האנשים בוחרים להכניס למטבח שלהם זכוכית מעוצבת לחיפוי הקיר ולחזיתות בעת שלב בניית המטבח, אך למעשה ניתן להוסיף את העיצוב בכל שלב שתרצו. גם אם ברשותכם מטבח בן 5 שנים ובא לכם לגוון קצת, תוכלו לעשות זאת. ותתפלאו, המחיר לא יקר כמו שאתם מדמיינים.

 

על שירותי ההדמיות כבר שמעתם? לחצו כאן >>

 

 

 

 

 

זכוכיות מעוצבות מתאימות לא רק למטבח, למעשה הן יכולות להשתלב בכל חדרי הבית. ניתן לחפות את דלתות ארון חדר השינה בזכוכית מעוצבת שתכניס קצת חום לחדר, עיצוב מיוחד שיתאים באופי לחדר הילדים או אפילו זכוכית מעוצבת על שולחן האוכל במטבח. עיצוב זה הוא גמיש וניתן להתאימו בכל חדרי הבית בכל אופן שתרצו.

 

 

 

 

לאחר שהחלטתם שאתם כן רוצים לשלב ברהיטי הבית זכוכית מעוצבת, נשאלת השאלה – איזה עיצוב להוסיף? המבחר כל כך גדול שלפעמים כל הנושא יכול להיות קצת מבלבל. ובכן, חברת בלורן יוצאת עם שירות חדש בו תוכלו לקבל הדמיה של העיצוב שבחרתם כדי לעזור לכם לקבל החלטות. כך, תקבלו המחשה לתוצר הסופי מבלי לפחד שאולי עשיתם בחירה לא נכונה. במהלך הפגישה, גרפיקאי מטעם החברה ינסה לכוון אתכם, להבין מכם מה העיצוב שהכי מדבר אליכם ובסוף, יחד אתכם, יבחר את העיצוב המועדף עליכם.

 

נשמע מעניין? לחצו כאן וקבעו פגישה כבר עכשיו

 

ועד לפגישה...

תוכלו לעצב בעצמכם בעזרת מערכת הדמיות חדשנית וזמינה באתר שלנו. לתחילת העיצוב לחצו כאן

 

חזרה למסך הקודם