המדריך למטבח המושלם - חלק ה'

בכתבות האחרונות למדנו כיצד יש לארגן את אזור המטבח על מנת שנקבל שטף עבודה נוח, תנועה איכותית ומרחב אופטימלי. אך על מנת שהמטבח יהיה שלם כדאי לחשוב גם על המוצרים המשלימים המתאימים, זכוכיות מעוצבות, תאורה נכונה ועוד.

כתבה אחרונה בסדרה >>

 

אנחנו לקראת סיום סדרת הכתבות 'המדריך למטבח המושלם'. בכתבות האחרונות למדנו על תכנון וארגון המטבח הכולל: ארגון המטבח לפי אזורים, גורמי המפתח לתנועה איכותית ורעיונות חדשים למקומות אחסון במטבח. בכתבה זו תקבלו מידע על המוצרים השונים שיעצבו לכם את המטבח ויתנו לו מראה מעוצב ולא פחות חשוב – פונקציונלי.

 

אל תוותרו על השלב הזה בדרך למטבח המושלם. פתרונות עיצוביים למטבח המושלם.

 

פתרונות תאורה לרהיטים:
הרגילו אותנו לחשוב שהדבר החשוב בגוף התאורה הוא העיצוב, אך כשמתחילים לבשל במטבח ואנחנו מטילים צל על משטח העבודה מבינים שיש עוד נושא חשוב בתאורה – המיקום שלה. תאורה במטבחים מדגישה את יופי הרהיט ונותנת פתרונות להארת משטחי עבודה וארונות חשוכים. ניתן למקם תאורה במקומות רבים במטבח: מעל משטחי העבודה, בתוך מגירות וארונות, מעל ומתחת לנישות ומדפים ועוד. כל פתרונות התאורה מבוססים על תאורת LED או PL שהינן חסכוניות ביותר בחשמל ובעלות חיבורים בטוחים ומוגנים.

 

תאורה במטבחים מדגישה את יופי הרהיט ונותנת פתרונות להארת משטחי עבודה וארונות חשוכים. מדף תאורה

 

זכוכיות מעוצבות:
אנו רואים בשנים האחרונות מגמה הולכת וגוברת של אנשים המחליטים לעצב את ביתם בחיפויי קיר או דלתות לרהיטים העשויים מזכוכית. הסיבה לכך ברורה - עיצוב הזכוכיות מאפשר לכם לתת את הטאץ' האישי בבית. הזכוכית הינה חומר אמין ולעיתים אף יותר חזק מרוב החומרים הקיימים בשוק ומתאימה ליישומים רבים: ארונות קיר, חדר אמבטיה, חדר ילדים וכמובן לעיצוב המטבח.
קיימים מס' סוגי זכוכית: זכוכית שקופה עם עופרת המקנה לה גוון ירקרק בהיר. זכוכית אקסטרה קליר שקופה נטולת עופרת. זכוכית אקסטרה קליר משי-משי בעלת מגע קטיפתי, גימור מט וקלה לניקוי.
האפשרויות בתחום זה הן אינסופיות, לכן לפני שאתם בוחרים זכוכית עליכם להחליט על מס' דברים: זכוכית מבריקה או משי-משי? איזה צבע מתאים לכם לחלל הבית? זכוכית חלקה או מעוצבת? תוכלו להיכנס למערכת ההדמיות החדישה של בלורן ולהתנסות במגוון הקולקציות. לחצו כאן

 

עיצוב הזכוכיות מאפשר לכם לתת את הטאץ' האישי בבית. כנסו לתוכנת ההדמיות של בלורן ותתחילו לחקור

 

PORTA-LINE דלתות לרהיטים:
המגוון העשיר של דלתות הרהיטים מאפשר לכל אחד לבחור את הסגנון האישי המתאים לו ביותר לעיצוב החיצוני של המטבח ושל הרהיטים הנוספים לחלל הבית. הדלתות קיימות במגוון עצום של חומרים ולכל חומר היתרונות והייחודיות שלו: דלתות עץ ופורניר, דלתות פורמייקה, דלתות פולימר ודלתות זכוכית.

 

דלת פרופיל 'ונוס' מקולקציית PORTA-LINE דלתות לרהיטים 

 

שולחנות אלומיניום:
שולחן אוכל הינו רהיט עיצובי, אך לא פחות חשוב מכך הינו רהיט שימושי. בכדי להתאים את השולחן למשתמשים בצורה הטובה ביותר, יש להתחשב במספר גורמים: גודל החלל בו הוא ממוקם, מס' הסועדים, הרגלי האכילה והרגלי האירוח. לאחר שהתחשבתם בגורמים והבנת הצרכים האישיים שלכם, תוכלו לבחור מבין השולחנות הקבועים, שולחנות נפתחים ודלפקים נשלפים.


שולחן נשלף ESTRAIBILE. מאפשר ניצול אופטימלי של החדר, גם הקטן ביותר.

 

מוצרים משלימים:
במטבח יש מגוון רחב של מוצרים משלימים אשר בלעדיהם מטבח אינו יכול להתקיים. עליכם להכיר את היתרונות והמגבלות של סוגי החיפויים השונים וכן את המגוון הרחב של מכשירי החשמל ורק לאחר מכן להשלים את תכנון ועיצוב חלל המטבח ביתר קלות.

 

כדי להתאים את המטבח לצרכים האישיים שלכם אנו ממליצים להגיע להדרכות ללא תשלום של בלורן

 

וזהו... סדרת הכתבות 'המדריך למטבח המושלם' הסתיימה. שמחנו לחלוק אתכם את המידע לתכנון נכון ויעיל של המטבח. אך על מנת לקבל מידע מפורט יותר עפ"י הצרכים האישיים שלכם, אנו ממליצים לכם להירשם להדרכות של בלורן המתקיימות במרכזי המידע והתצוגה ללא תשלום. להרשמה ובחירת תאריך ומקום לחצו כאן.

 

לשאר הכתבות בסדרת 'המדריך למטבח המושלם' לחצו כאן.

תוכן ההודעה:
    חזרה למסך הקודם