דלתות עץ

להמשך
קריאה

תעשיית ריהוט העץ עברה שינויים רבים לאורך ההיסטוריה, החל מבנייה גסה של בתים מבולי עץ לפני אלפי שנים ועד ימינו עם רהיטי עץ כגון ארונות ודלתות. אך מכל השינויים דבר אחד נשאר קבוע - העץ היה מאז ומתמיד חומר הגלם האהוב על האדם. הסיבה לכך ברורה - העץ משרה אווירה ביתית ונינוחה ומחזיק מעמד לאורך שנים. מטבחים ורהיטים מעץ בסגנון כפרי או מודרני מאופיינים בקווים ופינות עגלגלים.

 

לעץ אמנם יתרונות רבים אך הוא גם חומר פעיל שדורש טיפול רב ויכול להשתנות עם הזמן במצבים מסוימים. שילוב של קילופי עץ (פורניר) על גבי MDF בעיבוד נכון ובגימורים נכונים מאפשר לספק דלתות עץ עמידות לאורך זמן. כך נמצא השילוב בין הטבעי לבין החוזק הטכנולוגי.

 

חברת בלורן מבינה את יתרונותיו הטבעיים של העץ ומשמרת אותם יחד עם טכנולוגיה מתקדמת ועיצובים חדשניים. לרשותכם מס' דגמים במגוון רחב של עיצובים וסגנונות, כך שכל אחד יוכל לבחור את סוג העץ המתאים לו: אלון מבוקע, אגוז אמריקאי, אלון לבן אמריקאי, מייפל, בוק, מהגוני,אגוז אפריקאי בהיר וכהה, אלון אדום אמריקאי, אלון לבן אמריקאי, בוק לבן, טיק, טיק משוחזר, הארד מייפל, סופט מייפל, ונגה, דובדבן, בובינגה.

 

אופן ייצור דלתות העץ בבלורן נעשה בקפדנות ובתשומת לב מרבית: סוג העץ והקורות נבחרים ונבררים תוך שמירה על הרמה הגבוהה ביותר. מקפידים על בחירת עץ יבש במידה הנכונה, שעבר תהליך ייבוש, ללא לחות. הדלת מורכבת מחלקים עם חיבורי שיניים ביניהם: 2 ניצבים, 2 קושרות ומילואה בתוספת לכה של חברת ארטי תוצרת גרמניה בגימור 0% ברק, השומרת על המראה הטבעי של העץ. 

 

ניתן‭ ‬להזמין‭ ‬את‭ ‬סוגי‭ ‬הדגמים‭ ‬בקולקציה‭ ‬גם‭ ‬כ- ‬MDF‬ חשוף‭ ‬לצביעה‭.

טוען... טוען...
חזרה למסך הקודם