קולקציית אקריל

להמשך
קריאה

אקריל קריסטל:

DG דיפ גלוס / DEEP GLOSS: קולקציה זו מורכבת מחומר אקריל PMMA, המדמה זכוכית קליר (מבריקה) בעובי 2.8 מ"מ. לקולקציה, גוונים ומרקמים עשירים ומיוחדים דמויי עור, המוצמדים לגב האקריל בתהליך ייצור מיוחד. חומר זה שומר על גוונו (לא דוהה) ועמיד מפני קרני UV. הפלטות המוגמרות מגיעות עם שכבת דבק דו-צדדי לאורך הדבקה עצמית של החומר על משטחים אנכיים ואופקיים.

 

אקריל PET: 

HG היי גלוס / HIGH GLOSS  ו - SM סופר מט / SUPER MATT: חומר ממשפחת הפולימרים הנחשב לנפוץ מאוד בתעשיית אריזת המזון ובענף הרפואה בשל תכונותיו הידידותיות לסביבה - אינו פולט חומרים רעילים וניתן למחזור. חומר זה עובר תהליך ציפוי ייחודי של ננוטכנולוגיה, המקנה לשטח פני החומר עמידות גבוהה מפני שריטות וקרני UV. לקולקציה זו יש התאמה מלאה של גווני צביעת אלומיניום ליצירת מראה חזית אחיד ושלם.

 

ספקיות האקריל לקולקציית פורטה-ליין: SIBU, PREM-LINE

SIBU- חברה אוסטרית הנחשבת לחברה המובילה בתחום הייצור והעיצוב של ציפויים ואלמנטים שונים לקירות וריהוט. החברה שמה דגש על עיצוב מקורי וייחודי מחומרי גלם מורכבים ומעניינים.

PREM-LINE - חברה איטלקית איכותית בתחום המשטחים הדקורטיביים. החברה שמה דגש על חדשנות, עיצוב ואחריות אקולוגית. החברה מציעה מוצרים חדשניים המבוססים על חומרים PET.

טוען... טוען...
חזרה למסך הקודם